Menu
ZŠ a MŠ Perštejn
ZŠ a MŠPerštejn

Den Země - zříceniny

Šumná statek

Úklid na Šumné

Den Země – Se zříceninami za zříceninou

Skupina zřícenin se vydala přes Kláštereckou Jeseň na zříceninu zemědělské usedlosti pod Šumburkem a následně přes Černýš a Lužný zpět do Perštejna. V průběhu téměř 11 km dlouhé trasy po loukách, lesích a cestách v okolí jsme vysbírali mnoho drobného odpadu. Bohužel vyčistit všechna místa, kde jsme nějaký odpad viděli, se nám nepodařilo. Určitě, to ale příště zkusíme napravit.Šumná statekŠumná hrad

Datum vložení: 22. 4. 2024 11:59
Datum poslední aktualizace: 22. 4. 2024 12:03
Autor: Roman Chocholáček

Základní škola

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Mlýn na kaolín – Masamuhle – v Klášterci

Svátky

Svátek má Jana

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Evropský den národních parků

Zítra má svátek Viola

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Až přijde máj, vyženeme kozy v háj.

Pranostika na akt. den

Suchý květen - suchý rok.

Projekty


nahoru