Menu
ZŠ a MŠ Perštejn
ZŠ a MŠPerštejn

Divadlo Most

Divadlo Most

Byli jsme v divadle na Shakespearovi

Sen noci svatojánské
 
25.dubna se perštejnští žáci 2. stupně převlékli za dámy a mladé pány (a moc jim to slušelo) a vyrazili do mosteckého divadla na komedii Sen noci svatojánské. Bylo to pro ně první seznámení s W. Shakespearem a určitě úspěšné. Mostečtí herci pojali hru tradičně po svém a velmi vtipně, takže se všichni výborně bavili celých 130 minut. Zapeklitý děj sice  ne všichni úplně rozklíčovali, ale to vůbec nevadí. Představení jsme si užili a už vyhlížíme, na co vyrazíme po prázdninách.
 
 
 
 
Datum vložení: 6. 5. 2024 6:55
Datum poslední aktualizace: 6. 5. 2024 6:57
Autor: Dita Ševčíková

Základní škola

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Perštejn

Svátky

Svátek má Pavla

Zítra má svátek Zdeňka

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Když v červnu severní větry vějí, tu se bouřky opozdějí.

Pranostika na akt. den

Na Deset tisíc rytířů desettisíckrát deset tisíc kapek.

Projekty


nahoru