Menu
ZŠ a MŠ Perštejn
ZŠ a MŠPerštejn

Jarní kadaňské běhání

Jarní kadaňské běhání

Jarní běhání v Kadani

Dne 16. 4. 2024 se zúčastnili naši žáci Jarního kadaňského běhání. Byli rozděleni do šesti věkových kategorií a běželi tratě dlouhé od 400 metrů (nejmladší) až po 1500 metrů (nejstarší). Největšího úspěchu jsme dosáhli v kategorii „B“ (ročníky narození 2015 - 2016), kde Zbyněk Slivoň obsadil 2. místo a Majka Nováková svou kategorii s přehledem vyhrála. Další úspěšnou kategorií byla kategorie „C“ (2014 – 2013) Nela Rathouská obsadila 2. místo, Anežka Spoustová 3. místo a Martin Řepík kategorii vyhrál po závěrečném sprinterském souboji. V kategorii „E“ se nám také velmi dařilo. Dorka Kubová obsadila 4. místo a Michal Krčma opět po urputném boji svoji kategorii (2010 – 2009) vyhrál.

 

Všem děkujeme za vzornou reprezentaci.

Datum vložení: 23. 4. 2024 9:47
Datum poslední aktualizace: 23. 4. 2024 11:36

Základní škola

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Svátky

Svátek má Ivo

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Den památky obětí nemoci AIDS

Zítra má svátek Zbyšek

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Chladno a večerní mlhy v máji, hojnost ovoce a sena dají.

Pranostika na akt. den

Přišel Petr Celestýn - mohou se již okurky sadit ven.

Projekty


nahoru