Menu
ZŠ a MŠ Perštejn
ZŠ a MŠPerštejn

Okrskové kolo v McDonald’s Cupu vesnických škol v Březně u Chomutova

Okrskové kolo v McDonald’s Cupu vesnických škol v Březně u Chomutova

Fotbal

Dne 6. 5. 2024 se žáci prvního stupně naší školy utkali o postup z okrskového kola ve fotbalovém McDonald’s Cupu. Naši školu reprezentovalo 7 dětí (Šimon Straka, Jakub Srbecký jako brankář, Kateřina Alex Kaňková, Matěj Polák, Ondřej Krejza, Adam Levý a Vojtěch Volf).

Turnaje se zúčastnily tyto vesnické školy:

ZŠ a MŠ Perštejn

ZŠ a MŠ Březno

ZŠ a MŠ Strupčice

ZŠ Údlice

Náš tým nejprve nastoupil proti ZŠ a MŠ Strupčice. Na ně jsme nestačili a prohráli 1:6 (střelec branky Šimon). Druhý zápas byl proti „hratelnému“ soupeři z Března, ale nedávali jsme branky a prohráli 1:3 (branku dala Kačka). Poslední zápas jsme hráli proti vítězům z Údlic a prohráli také jednoznačně 2:6 (branky Šimon 2x). Všem děkujeme za bojovnost, ale ta bohužel na postup do okresního kola nestačila.

Datum vložení: 7. 5. 2024 7:19
Datum poslední aktualizace: 7. 5. 2024 7:20

Základní škola

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Měděnec

Svátky

Svátek má Ivo

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Den památky obětí nemoci AIDS

Zítra má svátek Zbyšek

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Bujný květ - plný úl.

Pranostika na akt. den

Přišel Petr Celestýn - mohou se již okurky sadit ven.

Projekty


nahoru