Menu
ZŠ a MŠ Perštejn
ZŠ a MŠPerštejn

Výlet 3. a 4. třídy do ZOO Praha

Výlet 3. a 4. třídy do ZOO Praha

Výlet 3. a 4. třídy do ZOO Praha

Ve čtvrtek 30. května se díky sponzorskému daru vydali třeťáci a čtvrťáci  do pražské zoologické zahrady.  I přes drobnou nepřízeň počasí jsme si výlet autobusem, i 8 km dlouhou procházku po ZOO náležitě všichni moc užili. Viděli jsme gorily v jejich novém domově, žirafy, zebry, tučňáky, velemloky  lemury,…  Bylo toho moc a někteří z nás byli hodně unaveni, ovšem jen do usednutí do autobusu na cestu zpět. Mockrát děkujeme.

Datum vložení: 7. 6. 2024 7:51
Datum poslední aktualizace: 7. 6. 2024 17:26
Autor: 3. a 4. třída

Základní škola

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Svátky

Svátek má Pavla

Zítra má svátek Zdeňka

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Je-li červen mírný, nebude v prosinci mráz silný.

Pranostika na akt. den

Na Deset tisíc rytířů desettisíckrát deset tisíc kapek.

Projekty


nahoru