Menu
ZŠ a MŠ Perštejn
ZŠ a MŠPerštejn

Štafetový pohár 7. 5. 2024 v Ústí nad Labem – krajské kolo

Štafetový pohár 7. 5. 2024 v Ústí nad Labem – krajské kolo

Štafety v Ústí nad Labem – krajské kolo

Naši žáci se v krajském kole štafetového poháru vůbec neztratili a z 18. škol skončili na krásném 9. místě. Jsme velmi rádi, že jsme se této krajské soutěže mohli zúčastnit. Žáci makali ze všech sil a odvezli si spoustu nových zkušeností.

Štafetový pohár je složen z těchto disciplín: 8x 100 metrů 4 dívky a 4 chlapci z 1. – 3. třídy, 8x 100 metrů 4 dívky a 4 chlapci ze 4. – 5. třídy. Následně se běží štafeta 8x 200 metrů 2 dívky a 2 chlapci z 1. – 3. třídy + 2 dívky a 2 chlapci ze 4. – 5. třídy. Všechny časy se sčítají a výsledný čas rozhoduje o konečném pořadí.

 

ZŠ a MŠ Perštejn reprezentovali:

Aneta Mazancová, Laura Žitková, Bára Tašková, Majka Nováková, Tomáš Řepík, Josef Skála, Šimon Straka, Zbyněk Slivoň (1. - 3. třída), Johanka Skálová, Nela Rathouská, Ema Rathouská, Anežka Spoustová, Ema Křížová, Marek Žitek, Viktor Kubový, Martin Řepík, Adam Levý Všem děkujeme za předvedené výkony.

 

Veškeré výsledky krajské soutěže najdete na Výsledková listina 2024 - Štafetový pohár 2024 (stafetovypohar.cz)

 

a výsledky okresu pro porovnání na

 

Výsledková listina 2024 - Štafetový pohár 2024 (stafetovypohar.cz)

 

Oproti okresnímu kolu jsme se zlepšili o 12 sekund J

Datum vložení: 9. 5. 2024 7:12
Datum poslední aktualizace: 9. 5. 2024 7:16
Autor: Josef Patík

Základní škola

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Svátky

Svátek má Ivo

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Den památky obětí nemoci AIDS

Zítra má svátek Zbyšek

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Chladno a večerní mlhy v máji, hojnost ovoce a sena dají.

Pranostika na akt. den

Přišel Petr Celestýn - mohou se již okurky sadit ven.

Projekty


nahoru