DÍKŮVZDÁNÍ 2018 SICE S KUŘETEM, ALE I TAK PO AMERICKU

Pravé americké makarony se sýrem, pravá nádivka od maminky, pravé delikátní kuře od Zuthů a pravý koláč s pekanovými ořechy z Kadaně. Tak vypadalo naše díkůvzdání 2018, které jsme letos slavili se sedmáky. 
Nejprve jsme se sešli a hodovali. Místo tradičních 3 hodin nám to ale trvalo hodinu pouze 1. Pak už přišly na řadu hry – navigovali jsme Mayflower

(loď, na které přijeli poutníci do Ameriky) rozbouřeným oceánem, snažili jsme se krocaní pírko udržet co nejdéle ve vzduchu pouze pomocí našeho dechu a udělali jsme i pár fotek s Thanksgiving rekvizitami – indiánskými čelenkami, krocaním zobákem a poutnickými kloboučky. Aby nám trochu vytrávilo, vydali jsme se potom na procházku nočním Perštejnem. A protože všude byly ještě pozůstatky sněhu, program byl jasný – kolouvaná, během které to občas schytali úplně všichni bez ohledu na to, jestli to byl kluk, holka nebo paní učitelka. Po návratu jsme si dali druhou várku her, a protože díkůvzdání je svátek nejen vděčnosti, ale i jídla, skoro všechny se nějak kolem jídla točily – zkoušeli jsme dostat Orea z čela do pusy pouze pomocí obličejových svalů, spoustu jsme toho snědli i během faktoru strachu, ale asi nejoblíbenější hra vypadala tak, že jsme na talířek umístili jednu jelly bean, přikryli jsme ji štědrou dávkou šlehačkou ve spreji a soutěžící se musel šlehačkou prokousat a jelly bean najít (opět bez pomoci rukou, jen pusou). 
Závěr večera patřil tradičně filmu a o půlnoci (úplně jako Popelky) už byli všichni ve spacákách a chrápali. Někteří bohužel doslova a celou noc.    
Komentáře nejsou povoleny.

Komentáře jsou vypnuté.

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory