Zdravíme z hor!!

A posíláme vám dolů do údolí sluneční paprsky, které nás po celé tři dny hladí po tvářích. Mráz nás sice trošku štípe do tváří i do rukou, ale to nám náladu zkazit nemůže. Hlásíme, že zatím bez úrazů (až na pár puchýřů z těch otraných lyžáků), bacily se nám více méně také vyhýbají, i když sem tam se nějaká rýmička objeví. Jídlo jako vždy skvělé. Díky hromadám sněhu to jezdí skoro samo, takže už všichni na velkých sjezdovkách válí jako Ester. Turisti už mohou do lesů a ke Krmelci, takže všichni spokojeni. Ale už končíme, chystáme se na diskotéku. Mějte se krásně, zítra zas napíšeme, když dorazí signál 😀

fotogalerie

Komentáře nejsou povoleny.

Komentáře jsou vypnuté.

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory